Arap kızı kremi nedir? Arap kızı kremi ne işe yarar ? Arap kızı kremi nasıl kullanılır?

Arap kızı kremi nedir? Arap kızı kremi ne işe yarar ? Arap kızı kremi nasıl kullanılır?

Arap kızı kremi nedir? Arap kızı kremi ne işe yarar ? Arap kızı kremi nasıl kullanılır? Son vakitlerde bilhassa toplumsal medya platformlarında ve bayanların buluştuğu form sitelerinde ismini sıkça duyduğumuz Arap kızı kremi, aslında yüzyıllardır bilinen bir eserdir. Yine tanınan olan Arap kızı kremi hakkında daha evvel hiç bir bilgisi olmayanlara için merak edilenleri araştırdık. Arap kızı kremi ne işe fayda? Arap kızı kremi nasıl kullanılır? sorularının cevabı yalnızca yasemin.com’da!

İsmini birinci sefer duyanların şaşırdığı fakat kullanan şahısların olumlu tesirlerle müsabakası sonucunda adeta lisanlardan lisanlara dolaşan Arap kızı kremi, çok eski yıllardan itibaren bayanlar tarafından biliniyor. Yapılan tüm süreçlere karşın cilt lekelerinden kurtulamayanlar için mucizevi tesirler sağlayan Arap kızı kremi, yan tesiri bulunmadığı için herkes tarafından gönül rahatlığıyla kullanılıyor. Cilde uygulandığı andan itibaren kılcal damarları uyararak süratlice harekete geçiren bu krem hakkında merak edilenleri cevaplayacak bir içerik hazırladık. Etken unsuru sayesinde cildi besleyerek cilt hücrelerini yenilerek cildi onaran bir kremdir.

Arap kızı kremi nedir? Arap kızı kremi ne işe yarar ? Arap kızı kremi nasıl kullanılır?
Arap kızı kremi nedir? Arap kızı kremi ne işe yarar ? Arap kızı kremi nasıl kullanılır?

Yapılan birtakım araştırmalara nazaran; Osmanlı periyodunda saray sultanlarının sıklıkla kullandığı biliniyor. İki farklı seçenekle bilinen Arap kızı kremi pembe ve Arap kızı kremi kırmızı olarak Arabistan bölgesinde “hevadiye kremi” olarak satılıyor.

 ARAP KIZI KREMİ NE İŞE FAYDA?

Leke kremi olarak bilinen bu krem aslında farklı alanlarda olumlu tesirleri bulunmaktadır. Tüm bedeninize gönül rahatlığıyla uygulayabileceğiniz Arap Kızı kremi, sivilceleri gidermede ve cildi beyazlatmada epeyce tesirlidir.

ARAP KIZI KREMİ NASIL UYGULANIR?

Piyasada bulunan öbür kremlere nazaran kullanımı hayli kolay bir eserdir. Gün içerisinde kullanıma uygun olan bu krem günde 1 kez sıkıntılı bölgeye uygulamanız kafidir.

Öncelikle kremi uygulayacağınız bölgeyi temizleyip, akşam yatmadan evvel uygulayıp masaj yaparak emilmesini sağlayın.Sabah uyandığınızda cildinizi ılık su ile durulayın ve gerekirse uygun bir nemlendirici krem sürün.

ARAP KIZI KREMİ FİYATI NEDİR?

Ekseriyetle internette fiyatı değişiklik gösteren bu kremin fiyatı 5 ile 50 TL ortasında değişiyor. N11 sitesinde en yeni satış fiyatı 13,40 TL‘dir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.