Angelina Jolie ve Brad Pitt’in kızı Shiloh dans görüntüsüyle gündem oldu

Bir vakitler ‘Brangelina’ ismiyle anılan ve 2016’da ayrılan ve fotoğrafın olarak 2020 yılında boşanan Angelina Jolie ile Brad Pitt’in birinci biyolojik çocukları Shiloh’nun dans dersleri aldığı ortaya çıktı.

Los Angeles’taki bir kursta eğitim alan 16 yaşındaki Shiloh’un, dans konusundaki maharetleri toplumsal medya çok konuşuldu. Eğitmen, genç kızın arkadaşlarıyla birlikte dans ederken çektiği bir görüntüsünü YouTube kanalından yayınladı.

“DANSA İLGİLİSİ VAR”

Tam ismi Shiloh Nouvelle Jolie Pitt olan Shiloh’un hareketlerindeki ustalık da dikkatlerden kaçmadı. Aileye yakın bir kaynak, Shiloh’un dansa olan ilgilisini geçtiğimiz haftalarda US Weekly’ye açıklamıştı.

Söz konusu kaynak, Shiloh hakkında “Dans etmeyi seviyor. Önemli bir yeteneği var ve birkaç yıldır dans dersleri alıyor” diye konuşmuştu. Birebir kişi, Shiloh Jolie Pitt’in dans sayesinde arkadaş etrafı edindiğini ve bu halde toplumsallaştığını belirtmişti.

ANNESİNE BENZERLİĞİ DİKKAT ÇEKTİ

Jolie ve Pitt ikilisinin boşanmasında akabinde Shiloh ve başka beş kardeşi anneleri Angeline Jolie ile birlikte kalıyor. 2006 yılında dünyaya gelen Shiloh son olarak Jolie’nin Eternals sinemasının galasına katılmıştı. Jolie ile kızı Shiloh’ın benzerliği dikkatlerden kaçmadı.

MÜLK DAVASI DEVAM EDİYOR

Öte yandan boşanmanın akabinde ortalarında suların durulmadığı Angelina Jolie ve Brad Pitt’in mülk davası, Pitt’in avukatlarından gelen atakla yeni bir sürece girmişti.

58 yaşındaki oyuncu, eski eşi Jolie’nin bir vakitler ortağı olduğu Miraval Şatosu şaraphanesi’ndeki paylarını Rus bir iş adamına sattığını ve kendisine ziyan vermek istediğini sav etti.

Söylentilere nazaran, Angelina Jolie 2021 yılında Miraval Şatosu şaraphanesindeki paylarını Rus votka üreticisi Yuri Shefler’e sattı. Daily Mail’in haberine nazaran Rus iş adamının ‘kötü niyetli’ olduğu ve Pitt’in milyon dolarlık şaraphanesinin tüm denetimini üzerine almak istediği düşünülüyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.