Almeda Abazi’den memnun aile pozu

Beş yıl evvel nikah masasına oturan ve ünlüler dünyasının tanınan çiftlerinden olan Almeda Abazi-Tolgahan Sayışman, 2019’da oğulları Efehan’ın doğumuyla birinci kere anne ve baba olma memnunluğu yaşamıştı. Ünlü çift, Haziran 2021’de ise Alina ismini verdikleri kızlarını kucaklarına almıştı.

Daha evvel birçok projede yer alan ve Survivor ile tanınan Almeda Abazi, geçtiğimiz aylarda “Ben oyunculuğu bıraktım, zati evlenmeden evvel iki ya da üç projede yer almıştım. Evlendikten sonra büsbütün bıraktım” halinde konuşmuştu.

SEZONU BODRUM’DA AÇTILAR

Çocuklarıyla gözlerden uzak bir hayat süren Almeda Abazi-Tolgahan Sayışman çifti, çocukları Efehan ile Alina’yla birlikte evvelki gün Bodrum’da bir otelde tatil dönemini açmıştı. Deniz ve güneşin tadını çıkaran ikiliden Abazi, uzun mühlet suda kalmıştı.

Bol bol yüzen ve Bodrum’un mavi sularının tadını çıkaran 30 yaşındaki hoş model, kumda ağabeyi Efehan ile oynayan Alina’nın yanına gelmek istemesi ile kızını kucağına alarak onunla ilgilenmişti.

Kısa bir su sefasının akabinde Alina’yı babasına teslim eden Abazi bu defa Efehan ile ilgilenmişti. Efehan ile denizde yüzen Abazi’yi eşi Sayışman telefon ile fotoğrafını çekmişti. 40 yaşındaki güzel oyuncu, denize girmeyi tercih etmeyerek , eşini ve çocuklarını iskeleden izlemekle yetinmişti.

EŞİ VE OĞLUNA HAVLU GETİRDİ

10 ay evvel kızları Alina’yı kucağına alan Almeda Abazi, denizden çıkarken bikinili imaj vermemek için havlu tedbiri almıştı. Eşi Almeda ve çocukları Efehan’a havlu getiren Sayışman, denizden çıktığı için mutsuz olan oğlunu neşelendirmek için kızının şapkasını takmıştı.

AİLECE JAKUZİ KEYFİ

Sosyal medya paylaşımlarıyla vakit zaman isminden kelam ettiren Almeda Abazi, eşi Tolgahan Sayışman ve çocuklarıyla jakuzide verdiği pozu takipçilerinin beğenisine sundu. Tıpkı kareyi güzel oyuncu da kendi Instagram hesabından paylaştı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.