Alina Boz’dan Mithat Can Özer açıklaması: Biz çok düzgünüz

Hayatında her şeyin yolunda olduğunu söyleyen Alina Boz’a, tatil programı sorulunca, “Tatil geldi natürel, deniz kenarına inmek istiyorum. Sörf yapıyorum falan. Tatil planı yapmıyoruz, keyfimize nazaran oluyor genelde” dedi. Geçtiğimiz sene tatil öncesi Sezen Aksu’nun Bodrum’daki konutuna uğradıkları hatırlatılan Boz, “Arkadaşlarımızın yanına da gidiyoruz, herkesin yanına uğruyoruz” halinde konuştu.

“BİR ŞEY DEMEK BANA DÜŞMEZ”

Ünlü oyuncu, Sezen Aksu’nun konser vermeme kararıyla ilgili olarak, “Ben hiç sahnesine denk gelmedim lakin bu hususta bir şey demek bana düşmez” tabirlerini kullandı.

‘AYRILIK’ CEVABI!

14 Haziran doğumlu olan Alina Boz, “Özel günleri önemsiyor musunuz?” sorusuna, “Sevdiğim beşerlerle bir arada olmak hoşuma gidiyor lakin özel bir güne gerek yok bence. Hiç o denli bir şeyim yok” dedi. Sevgilisi Mithat Can Özer’le çıkan ayrılık argümanlarını da “Biz pek iyiyiz” kelamlarıyla, yalanladı.

“BEN DE SAHNESİNİ ÖZLEDİM”

Mihtat Can Özer ise annesi Sezen Aksu’nun sahneleri bırakmasıyla ilgili, “Canı isterse yapacak ancak nerede, ne vakit karşılığı yok bende. Şöyle bir durum var; herkes bana yükleniyor bu bahiste, onu ikna etmemle alakalı bir durum var ancak tabiatını bildiğim için. Buna muhtaçlık duyacağına inanıyorum vakit içerisinde. Bana sorarsanız da ben özledim, kulislerde büyümüş biri olarak. Müziği bırakmadı ancak daima üretim halinde” açıklamasını yaptı.

“O STÜDYO ANNEMİN MABEDİ GİBİ”

Etiler’deki stüdyonun mesken haline döndüğü haberlerini yalanlayan Özer, “O stüdyo annemin mabedi üzere, çok toplumsal biri olmadığını anlamışsınızdır. Gidiyor orada üretimini yapıyor, yalnızca bundan besleniyor” dedi.

Sevgilisi Alina Boz’un doğum günü hakkında 40 yıl yaşındaki müzisyen, “Hafta sonu yemek üzere bir şey yapacağız” dedi.

“BU BAHİSTE AŞICIYIMDIR”

Kitesurf yapmayı çok seven Özer, “Yatarak tatil yapamadığım için kitesurf ortaya çıktı” dedi. Sevgili olmalarının akabinde Boz’un sörf ve kitesurf’e merak saldığı hatırlatılınca ise “Ben aşıcıyımdır bu hususta, ona da çok âlâ geldi, çok sevdi” biçiminde konuştu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.