Acun Ilıcalı kızının mezuniyetine katıldı: Canım kızım ne çabuk büyüdün

Acun Ilıcalı, DailyMail’e verdiği röportajda, iş hayatından özel hayatına kadar merak edilen her soruya cevap verdi. Şeyma Subaşı’ndan boşandıktan sonra Ayça Çağla Altunkaya ile aşk yaşayan TV8 kanalının sahibi, özel hayatına dair birinci kere bu kadar açık konuştu.

“Kişisel hayatım iki yahut üç dönemlik bir pembe dizi olabilir” diyen Acun Ilıcalı, “Özel hayatım biraz farklı olduğu için Türkiye’de 10 yıl üst üste en çok haberlerde yer alan kişi benim” sözlerini kullandı.

“24 YAŞINDA İFLAS ETTİM”

Acun Ilıcalı, açıklamasının devamında, “20 yaşında evlendim, 21 yaşında baba oldum, 22 yaşında ailemi trafik kazasında kaybettim. Kızım otomobilin içindeydi. 15 kırık kemikle hayatta kaldı. 23 yaşımdayken bir motosiklet kazası geçirdim ve arkadaşım yanımda vefat etti. 24 yaşımdayken iflas ettim ve bir işim yoktu. Hayattaki her olumsuzluğu yaşadım” biçiminde konuştu.

KAZA GEÇİRMİŞTİ

Acun Ilıcalı’nın kızı Leyla Ilıcalı ve arkadaşı Yasmin’in içinde bulunduğu cip, geçtiğimiz aylarda Kartalkaya Kayak Merkezi yolunda denetimden çıktı. Yol kenarına savrulan cip, ormanın içine hakikat sürüklendi. Acun Ilıcalı’nın kızı Leyla Ilıcalı ve arkadaşının içinde bulunduğu cipte yaralanan olmadı. Cip, çekiciyle bulunduğu yerden kaldırıldı.

Sürücü ve Ilıcalı’nın kızları da öteki araçla gidecekleri yere götürüldü. Leyla Ilıcalı ve arkadaşının Kartalkaya tatilinden döndükleri öğrenildi.

Acun Ilıcalı’nın eski eşi Zeynep Yılmaz, kaza sonrası birinci paylaşımını yaptı. Yılmaz, “Kızım Leyla ve çok sevdiğimiz arkadaşı Yasmin’in içinde olduğu araç dün, Kartalkaya dönüşü kayarak yoldan çıktı ve ağaca vurdu. Kızlarımız ve şoför arkadaşımız şükürler olsun yara almadan atlattı.”

LEYLA LİSEDEN MEZUN OLDU

Tv8 kanalının sahibi sunucu ve üretimci Acun Ilıcalı’nın Zeynep Yılmaz ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Leyla, liseyi bitirdi. Acun Ilıcalı ve Zeynep Yılmaz’ın yanı sıra abla Banu Ilıcalı ve Esat Yontunç, Leyla’yı mezuniyet merasiminde yalnız bırakmadı.

Kendisinden 30 yaş küçük Çağla Altunkaya ile aşk yaşayan Acun Ilıcalı, kızının mezuniyet merasiminde eski eşi Zeynep Yılmaz ile bir ortaya geldi.

ESKİ EŞİYLE POZUNU PAYLAŞTI

Ilıcalı, kızı ve eski eşiyle verdiği pozlarını 14 milyona yakın takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınladı. Acun Ilıcalı paylaşımına şu notu düştü: 

Canım kızım ne çabuk büyüdün de mezuniyetini kutladık…Öğretim hayatının babanın başaramadığı başarılarla dolu olacağından kuşkum yok 🙂 Seni çok seviyorum.’

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.