49 yaşında anne olan Seray Sever, ikiz bebeklerinin yüzünü birinci sefer gösterdi

Anne olmak için 8 sefer tüp bebek tedavisi gören 49 yaşındaki başarılı sunucu Seray Sever, geçtiğimiz nisan ayında ikiz bebeklerini kucağına aldı. 3,5 saat süren doğum sonrası kızlarına kavuşan Sever, birinci sefer bebeklerinin yüzünü gösterdi.

“KIZLARIMIZIN BİRİNCİ FOTOĞRAFI”

Sosyal medya hesabını etkin olarak kullanan Seray Sever, eşi ve bebekleriyle pozlarını paylaştı. Sever, kızlarını birinci sefer gösterdiği paylaşımında şu sözleri kullandı: “Allah’ım nazarlardan korusun. Alya’m ve Sofia’m. Nefesim, kalp atışım. kızlarımızın birinci fotoğrafları. Her saniye aşkla, heyecanla, his dolu geçiyor… Rabbim bütün evlatlarımızı korusun bizlere bağışlasın. Bizleri de onlara. Konutumuza gelip son derece profesyonelce ve tatlılıkla fotoğraflarımızı çeken hoşlar hoşu Banu Yeğin’e çok teşekkür ederim ve herkese tavsiye ederim.”

ÜNLÜ İSİMLER YORUM YAPTI

Seray Sever’in paylaşımı kısa müddette binlerce beğeni alırken Ivana Sert, Ömür Sabuncuoğlu, Selçuk Sistem, Cenk Eren, Kemal Doğulu, Safiye Soyman, Uğurkan Erez, Gonca Vuslateri ve Şükran Ovalı üzere ünlü isimlerden yorumlar yağdı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.